O nas

Hydrotech odkurzacze centralne

Doradzamy, montujemy, gwarantujemy!

Od kilku lat zajmujemy się sprzedażą odkurzaczy centralnych, które z powodzeniem znajdują coraz częściej swoje zainteresowanie u klientów indywidualnych do domów jednorodzinnych. Posiadamy duże doświadczenie począwszy od zaprojektowania systemu centralnego odkurzania na obiekcie w trakcie budowy lub już wybudowanym.

Posiadamy wszelkie certyfikaty takich firm jak Beam Electrolux, DuoVac czy firmy Husky. Jesteśmy głównym przedstawicielem firmy Beam Electrolux, dzięki czemu posiadamy specjalne rabaty dla partnerów i wypracowaliśmy sobie w pełni sprawdzone rozwiązania montażu systemu centralnego u klienta w domu jednorodzinnym lub firmie.

Zajmujemy się wdrażaniem systemów centralnego odkurzacza zarówno w domach jednorodzinnych jak i firmach oraz nowo budowanych blokach. Z powodzeniem świadczymy usługi na terenie całego województwa łódzkiego ale i również po za nim. Na każdy montaż oraz sprzęt otrzymują państwo pełną gwarancję jakości i niezawodności. Naszym głównym atutem jest czas realizacji oraz wyjątkowo dobra cena za sprzęt jak i usługi montażu systemu centralnego odkurzacza.

Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby fizyczne oraz firmy z naszą firmą Hydrotech odkurzacze centralne Łódź. Gwarantujemy właściwą obsługę od projektu po montaż.

Zaufaj nam i
zadzwoń już dziś!

Biuro: ul. Baczyńskiego 1A ,91-170 Łódź

Tel. 607 091 597

Tel. 697 091 599